Doç. Dr Erdinç özek

Hakkımda

Hakkımda

DOÇ. DR ERDİNÇ ÖZEK

2005 yılında Bursa Uludağ üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldum, aynı sene İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesi Beyin ve Sinir cerrahisi ihtisasıma başladım.  Değerli hocam Prof. Dr Ahmet Celal İplikçioğlu önderliğinde 2010 yılında ihtisasımı tamamladım. Aynı sene Amerikan hastanesinde değerli  hocam Prof. Dr. Ali Fahir Özer’in yanında omurga cerrahisinde clinical fellow olarak çalıştım. 

Mecburi hizmeti tamamladıktan sonra  2013 yılında Prof Dr.  İlhan Elmacı’nın ekibinde Medipol Üniversitesinde Yardımcı doçent olarak göreve başladım, 2015-2016 yılları arasında İstanbul Memorial Şişli hastanesinde görev aldım.  2016 yılında  İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesinde uzman doktor olarak başladığım görevime 2019  yılından beri Doçent doktor olarak halen devam etmekteyim.

Üye olduğum Dernekler

  • Türk Tabipler Birliği
  • Türk Nöroşirurji Derneği
  • International Society of Minimally Invasive Spine
    Surgery üyesidir.

İLGİ ALANLARIM

Beyin ve Omurilik Tümörleri

Nörovasküler Hastalıklar

Kifoz – Skolyoz

Bel Fıtığı-Kanal Darlığı

Boyun Fıtığı- Kanal Darlığı

Periferik Sinir Cerrahisi

Dejeneratif Bel ve Boyun hastalıkları

Tam Endoskopik disk cerrahisi

Hastalarımızın Görüşleri

Erdinç Özerk beyin tümörü ameliyatımı gerçekleştirmiştir.Çok iyi ilgili bi doktordur.Hastalarına elinden gelen desteği veren bi hekimdir

Doç. Dr. Erdinç Bey'e arkadaşım sayesinde ulaştım. Omurga kanal daralması şikayeti ile gittim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Çok ilgili ve titizdir. Düzenli kontrole gidiyorum.

Doç. Dr. Erdinç Bey'e beyin kanaması sonucunda bulunduğum ilin beyin cerrahi doktoru tavsiyesiyle gittim. 12 gün hastanede yattım ve kavernom teşhisi konulduktan sonra ameliyat oldum. Doktorumdan memnunum ve birçok kişiye tavsiye ettim. Hala iletişim halindeyiz. Allah kendisinden razı olsun ve başarılarının devamını dilerim.

Annemin bel fıtığında 3. ameliyatı için tavsiye üzerine Erdinç Bey'e ulaştık. Operasyon ve sonrası çok güzel geçti. Erdinç Bey çok saygılı ve yardımsever bir doktor. Çok yakından ilgilendi. Sorduğumuz tüm sorulara içtenlikle detaylı cevaplar verdi. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir hekim.

Doç. Dr. Erdinç Özek, beyin ve sinir cerrahisi alanında derinlemesine bir uzmanlık ve 15 yılı aşkın tecrübeye sahip bir doktordur.

Çalışma Saatlerim
İletişim

Copyright 2024 © Tüm Hakları Saklıdır.